2J3204M-250RG174-C20N
2J
2J3204M-250RG174-C20N
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Antenna type
Magnetic
Standard
Cellular
Frequency
824-2170 M Hz
Connector (1)
SMA/m
Cable type
RG174
Cable length
2500 mm
Impedance
50 Ohm
Gain
5.0 dB
Size
308 mm