AP42320004G1B-001
APACER
AP42320004G1B-001
Description: 4 GB DDR4-3200 SO-DIMM 1.2 V Supplier: Apacer Matchcode: AP42320004G1B-001 Rutronik No.: DISMOD2442 Unit Pack: 1 MOQ: 50 Packaging: TRAY
Find Alternatives
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Capacity
4 GB
Temp.max.
85°C
Layout
SO-DIMM
Temp.min.
0°C
Clockfrequency
3200 MHZ