TPSD226K035R0200
KYOCERAAVX
KYOCERAAVX TPSD226K035R0200
image shown is a representation only
TPSD226K035R0200
Description: TC 22uF 35V 10% Case D 200mOhm Supplier: KYOCERA AVX Matchcode: TC22U35VDLOWR Rutronik No.: KTA5287 Unit Pack: 500 MOQ: 500 Packaging: REEL BLI
C(N)
22µ F
U(N)
35 V
Case code
D
ESR
0.2 Ohm
Tolerance
10 %
Leakage current
7.7 µA
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
EIA code
7343
Dissip.factor
0.06
ESR at frequen.
100 kHz
ESR at temp.
25 °C
Length
7.3 mm
Width
4.3 mm
Height
2.9 mm
Range
LOWESR
Style
CHIP
Packaging
REEL BLI
RoHS Status
RoHS-conform
ECCN
EAR99
Customs Tariff No.
Country
El Salvador
ABC-Code
B
Supplier Lead time
18 weeks
Request or order:
Please login
Rutronik24 e-commerce is for corporate customers and organisations only.
Prices
Alternatives
KYOCERA AVX
KYOCERAAVX TPSD226K025R0200
TPSD226K025R0200
Passive Components
  • TC 22uF 25V 10% Case D 200mOhm