1812L075/33DR
LITTELFUSE
LITTELFUSE 1812L075/33DR
image shown is a representation only
1812L075/33DR
Description: Resettable Fuse 750mA 33V SMD Supplier: LITTELFUSE Matchcode: FU0,75ARESET Rutronik No.: FUSE6948 Unit Pack: 1500 MOQ: 1500 Packaging: REEL
Termination
SMT
I(HOLD)
0.75 A
Voltage
33 V
Dimension
1812
Version
SMD
I(MAX)
20 A