IXA37IF1200HJ
LITTELFUSE
LITTELFUSE IXA37IF1200HJ
image shown is a representation only
IXA37IF1200HJ
Description: IGBT 1200V 37A 2,1V ISOPLUS247 Supplier: LITTELFUSE Matchcode: IXA37IF1200HJ Rutronik No.: IGBT3321 Unit Pack: 30 MOQ: 30 package: ISOPLUS247 Packaging: TUBE
V(CE)
1200 V
I(C)
37 A
V(CEsat)
2.1 V
Package
ISOPLUS247
P(tot)
195 W