IXFN200N10P
LITTELFUSE
LITTELFUSE IXFN200N10P
image shown is a representation only
IXFN200N10P
Description: N-CH 100V 200A 7,5mOhm SOT-227 Supplier: LITTELFUSE Matchcode: IXFN200N10P Rutronik No.: TMOS6236 Unit Pack: 10 MOQ: 300 package: SOT-227 Packaging: TUBE
V(DS)
100 V
I(D)at Tc=25°C
200 A
RDS(on)at 10V
5.5 mOhm
Q(g)
235 nC
P(tot)
680 W