IXTH64N10L2
LITTELFUSE
LITTELFUSE IXTH64N10L2
image shown is a representation only
IXTH64N10L2
Description: N-CH 100V 64A 32mOhm TO-247 Supplier: LITTELFUSE Matchcode: IXTH64N10L2 Rutronik No.: TMOS3598 Unit Pack: 30 MOQ: 300 package: TO-247 Packaging: TUBE
Configuration
N-CH
V(DS)
100 V
I(D)at Tc=25°C
64 A
RDS(on)at 10V
32 mOhm
Q(g)
100 nC
P(tot)
357 W