IXTP32P05T
LITTELFUSE
LITTELFUSE IXTP32P05T
image shown is a representation only
IXTP32P05T
Description: P-CH 50V 32A 39mOhm TO-220 Supplier: LITTELFUSE Matchcode: IXTP32P05T Rutronik No.: TMOS3543 Unit Pack: 50 MOQ: 300 package: TO-220 Packaging: TUBE
Configuration
P-CH
V(DS)
50 V
I(D)at Tc=25°C
32 A
RDS(on)at 10V
39 mOhm
Q(g)
46 nC
P(tot)
83 W