PLED18UQ12
LITTELFUSE
LITTELFUSE PLED18UQ12
image shown is a representation only
PLED18UQ12
Description: LED PROTECTOR 18V QFN2 UNI Supplier: LITTELFUSE Matchcode: PLED18UQ12 Rutronik No.: THYR90608 Unit Pack: 1 MOQ: 1 package: QFN2 Packaging: REEL
Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
I (TRMS) eff
1 A
U(RRM)
18 V
I(GT) max
30 mA