RACV04-24
RECOM
RECOM RACV04-24
image shown is a representation only
RACV04-24
Description: LED Mod 90-264V to 24V 4W 3.75kV wired Supplier: RECOM Matchcode: RACV04-24 Rutronik No.: LEDDRV1515 Unit Pack: 10 MOQ: 10 package: Standard Packaging: BOX
Type
ACDC
Power
4 W
Input voltage
264 V
Output voltage
24 V
Input Current
24 mA
Output current
0-170 mA
Warranty
3 Years
IP Rating
65
Efficiency
75 %