F339X132233KFP2B0
VISHAY
VISHAY F339X132233KFP2B0
image shown is a representation only
F339X132233KFP2B0
Description: F339X1 22nF ±10% 330Vac Supplier: VISHAY Matchcode: F339X132233KFP2B0 Unit Pack: 1250 MOQ: 1250