GR5600S564L46S/16G
WILK
GR5600S564L46S/16G
Description: 16 GB DDR5-5600 SO-DIMM 1.1 V Supplier: WILK Elektronik S.A. Matchcode: GR5600S564L46S/16G Rutronik No.: DISMOD2453 Unit Pack: 1 MOQ: 1 Packaging: TRAY
Temp.max.
85°C
Capacity
16 GB
Layout
SO-DIMM
Temp.min.
0°C
Clockfrequency
5600 MHZ
Pins
262
Voltage
1,1 V