RF2-49-T-00-50-G-HDW
ADAM TECH
RF2-49-T-00-50-G-HDW
Contact style
FEMALE
Termin.style
THT
Orientation
RIGHTANGLE
Current rating
0.00 A
Voltage rating
00 V
Series
RF2
Feature funct.
50 Ohm