RF28-04A-L-00-50-G-T/R
ADAM TECH
RF28-04A-L-00-50-G-T/R
Contact style
FEMALE
Termin.style
SMT
Orientation
STRAIGHT
Current rating
0.00 A
Voltage rating
00 V
Series
RF28
Feature funct.
50 Ohm