RF3-46-T-00-50-G
ADAM TECH
RF3-46-T-00-50-G
Description: RF Coax Conn SMB JACK SMT R/A 50 Ohm Supplier: ADAM TECH Matchcode: RF346T0050G Rutronik No.: CONN18202 Unit Pack: 100 MOQ: 1000 Packaging: BOX
Find Alternatives
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
No.of contacts
01
Contact style
MALE
Termin.style
SMT
Contact plating
_OTHER
Orientation
RIGHTANGLE
Current rating
0.00 A
Voltage rating
335 V
Series
RF3
Oper.temp.min.
-65 °C
Oper.temp.max.
165 °C