HKC2520XO-50MHZ-32318-R4V1
HKC
HKC HKC2520XO-50MHZ-32318-R4V1
image shown is a representation only
HKC2520XO-50MHZ-32318-R4V1
Description: CM 2520 50,000000M OSC 3,3V Supplier: HKC Matchcode: Q50,000000 MHZ CM OSC Rutronik No.: QUARZ8153 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 package: CM Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Frequency
50 MHz
Pins/ Pads
4
Output
CMOS
Temp.range
-40+85 °C
Stabil./Temp.
+/-50 ppm
Load capacity
15 pF
Height
1 mm
Width
2 mm
Length
2.5 mm
Type
SMD
Supply voltage
3.3 V