IXFN230N10
LITTELFUSE
LITTELFUSE IXFN230N10
image shown is a representation only
IXFN230N10
Description: N-CH 100V 230A 6,0mOhm SOT-227 B Supplier: LITTELFUSE Matchcode: IXFN230N10 Rutronik No.: TMOS6896 Unit Pack: 10 MOQ: 300 package: SOT-227 B Packaging: TUBE
V(DS)
100 V
I(D)at Tc=25°C
230 A
RDS(on)at 10V
6.0 mOhm
Q(g)
570 nC
P(tot)
700 W