IXFX320N17T2
LITTELFUSE
LITTELFUSE IXFX320N17T2
image shown is a representation only
IXFX320N17T2
Description: N-CH 170V 320A 5.2mOhm TO-247 PLUS Supplier: LITTELFUSE Matchcode: IXFX320N17T2 Rutronik No.: LVMOS1397 Unit Pack: 30 MOQ: 300 package: TO-247PLUS Packaging: TUBE
V(DS)
170 V
I(D)at Tc=25°C
320 A
RDS(on)at 10V
5.2 mOhm
Q(g)
640 nC
P(tot)
1670 W