IXTA44P15T-TRL
LITTELFUSE
LITTELFUSE IXTA44P15T-TRL
image shown is a representation only
IXTA44P15T-TRL
Description: P-CH 150V 44A 65mOhm TO-263AA Supplier: LITTELFUSE Matchcode: IXTA44P15T-TRL Rutronik No.: TMOS3374 Unit Pack: 800 MOQ: 800 package: TO-263AA Packaging: REEL
Configuration
P-CH
V(DS)
150 V
I(D)at Tc=25°C
44 A
RDS(on)at 10V
65 mOhm
Q(g)
175 nC
P(tot)
298 W