RACM65S-52SK/277
RECOM
RECOM RACM65S-52SK/277
image shown is a representation only
RACM65S-52SK/277
Description: AC/DC Mod 90-305V to 52V 65W 4kV Supplier: RECOM Matchcode: RACM65S-52SK/277 Rutronik No.: ICACDC1207 Unit Pack: 11 MOQ: 11 package: potted1.5x Packaging: TUBE
Power
65 W
V(in)min
90 V(DC)
V(in)max
305 V(DC)
V out
52 V(DC)
Output current
1250 mA
Isolation
4 kV(DC)
Efficiency
91 %