ZE1E226M05005BB
SAMWHA
SAMWHA ZE1E226M05005BB
image shown is a representation only
ZE1E226M05005BB
Description: ZE 22uF 25V 20% 5x5/2,0 Supplier: SAMWHA Matchcode: HSEM22U25V2,0 Rutronik No.: KEL25112 Unit Pack: 7000 MOQ: 56000 Packaging: BULK
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
C(N)
22 µF
V(N)
25 V
Style
RADIAL
Rutronik size
5x5 mm
Pitch
2 mm
Permis.T(A)max
105 °C
Lifetime @Tamax
2000 h
Z(100kHz/20°C)
2400 mOhm
I(@100kHz/T(A)m
100 mA
Packaging
BULK
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-55 °C
Con. design
NA
Wire diameter
0.45 mm
Supp. case size
5x5 mm