ACASA2202S2202P5AT
VISHAY
ACASA2202S2202P5AT
Resistor value
22K Ω
Res.tolerance
0.1 %
Power rating
0.1 W
Max.oper.volt.
75 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
125 °C
Temp.coeff.
25 ppm