ACASA470124701P100
VISHAY
ACASA470124701P100
Find Alternatives
Resistor value
4,7K Ω
Res.tolerance
0.5 %
Power rating
0.1 W
Max.oper.volt.
75 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
125 °C
Temp.coeff.
50 ppm