TC122-FR-07330RL
YAGEO
YAGEO TC122-FR-07330RL
image shown is a representation only
TC122-FR-07330RL
Description: CN0404R2 330R 1% 0,063W CONCAVE Supplier: YAGEO Matchcode: CN0404R2330R1% Rutronik No.: WWN5270 Unit Pack: 10000 MOQ: 10000 package: 0404 Packaging: REEL
Resistor value
330 Ω
Res.tolerance
1 %
Power rating
0.063 W
Max.oper.volt.
50 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
125 °C
Temp.coeff.
200 ppm