2J1004-050RG174-C115N
2J
2J 2J1004-050RG174-C115N
image shown is a representation only
2J1004-050RG174-C115N
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Antenna type
Screw
Standard
Cellular
Frequency
824-2400 M Hz
Connector (1)
RP-SMA
Cable type
RG174
Cable length
500 mm
Impedance
50 Ohm
Gain
2.2 dB
Size
45.5 mm