AS6C1008-55STIN
ALLIANCE
ALLIANCE AS6C1008-55STIN
image shown is a representation only
AS6C1008-55STIN
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Organisation
128Kx8
Package
TSOP32
U(cc) min
2.7 V
U(cc) max
5.5 V
Permis.T(A) min
-40 °C
Permis.T(A) max
85 °C