AS6C2008A-55STINTR
ALLIANCE
ALLIANCE AS6C2008A-55STINTR
image shown is a representation only
AS6C2008A-55STINTR
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Density
2M bit
Organisation
256Kx8
Access Time
55 ns
U(cc)
3,3/5,0 V
Package
TSOP32
U(cc) min
2.7 V
U(cc) max
5.5 V
Permis.T(A) min
-40 °C
Permis.T(A) max
85 °C