AS6C2016-55BIN
ALLIANCE
AS6C2016-55BIN
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Organisation
128Kx16
Package
FBGA48
U(cc) min
2.7 V
U(cc) max
5.5 V
Permis.T(A) min
-40 °C
Permis.T(A) max
85 °C