CY62148EV30LL-55SXI
INFINEON
CY62148EV30LL-55SXI
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Density
4M bit
Organisation
512Kx8
Access Time
55 ns
U(cc)
3.0 V
Package
SOIC32
U(cc) min
2.2 V
U(cc) max
3.6 V
Permis.T(A) min
-40 °C
Permis.T(A) max
85 °C