CY7C1021DV33-10BVXI
INFINEON
CY7C1021DV33-10BVXI
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Density
1M bit
Organisation
64Kx16
U(cc)
3.3 V
Package
FBGA48
U(cc) min
3.0 V
U(cc) max
3.6 V
Permis.T(A) min
-40 °C
Permis.T(A) max
85 °C