IPAN65R650CEXKSA1
INFINEON
IPAN65R650CEXKSA1
Description: N-CH 650V 10,1A 650mOhm TO220FP Supplier: INFINEON Matchcode: IPAN65R650CE Rutronik No.: TMOS1436 Unit Pack: 50 MOQ: 500 package: TO-220FP Packaging: TUBE
V(DS)
650 V
I(D)at Tc=25°C
10.1 A
RDS(on)at 10V
650 mOhm
Q(g)
23 nC
P(tot)
28 W