IXA45IF1200HB
LITTELFUSE
LITTELFUSE IXA45IF1200HB
image shown is a representation only
IXA45IF1200HB
Description: IGBT 1200V 78A 1,8V TO-247 Supplier: LITTELFUSE Matchcode: IXA45IF1200HB Rutronik No.: IGBT2888 Unit Pack: 30 MOQ: 30 package: TO247 Packaging: TUBE