IXYX220N65A5
LITTELFUSE
LITTELFUSE IXYX220N65A5
image shown is a representation only
IXYX220N65A5
Description: IGBT 650V 220A 1,15V PLUS-247 Supplier: LITTELFUSE Matchcode: IXYX220N65A5 Rutronik No.: IGBT3327 Unit Pack: 30 MOQ: 300 package: PLUS-247 Packaging: TUBE
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
V(CE)
650 V
I(C)
220 A
V(CEsat)
1.15 V
Package
PLUS-247
Bodydiode
NO
P(tot)
1610 W