MKT1820333405
VISHAY
VISHAY MKT1820333405
image shown is a representation only
MKT1820333405
Description: MKT 1820 33nF ±10% 400V= Supplier: VISHAY Matchcode: MKT1820333405 Unit Pack: 1500 MOQ: 1500