MKT1820333634
VISHAY
VISHAY MKT1820333634
image shown is a representation only
MKT1820333634
Description: MKT 1820 33nF ±5% 630V= Supplier: VISHAY Matchcode: MKT1820333634 Unit Pack: 750 MOQ: 750