MKT1820410015
VISHAY
VISHAY MKT1820410015
image shown is a representation only
MKT1820410015
Description: MKT 1820 100nF ±10% 100V= Supplier: VISHAY Matchcode: MKT1820410015 Unit Pack: 2000 MOQ: 2000