MKT1820410405
VISHAY
VISHAY MKT1820410405
image shown is a representation only
MKT1820410405
Description: MKT 1820 100nF ±10% 400V= Supplier: VISHAY Matchcode: MKT1820410405 Unit Pack: 750 MOQ: 750