CY62128EV30LL-45ZXI
INFINEON
CY62128EV30LL-45ZXI
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Density
1M bit
Organisation
128Kx8
U(cc)
5.0 V
Package
SOP32
U(cc) min
4.5 V
U(cc) max
5.5 V
Permis.T(A) min
-40 °C
Permis.T(A) max
85 °C