CY7C1381KV33-100BZXI
INFINEON
CY7C1381KV33-100BZXI
Density
18Mbit
Organisation
x36
Access Time
6.5 ns
U(cc)
3.3 V
Package
FBGA165
Cycle Time
100 MHz
U(cc) max
3.6 V
U(cc) min
3.135 V
Permis.T(A) min
-40 °C
Permis.T(A) max
85 °C