CY7C1441KV33-133AXI
INFINEON
CY7C1441KV33-133AXI
Density
36Mbit
Organisation
1Mx36
Access Time
6.5 ns
U(cc)
3.3 V
Package
QFP100
Cycle Time
133 MHz
U(cc) max
3.63 V
U(cc) min
3.14 V
Permis.T(A) min
-40 °C
Permis.T(A) max
85 °C