RBR2LAM30ATR
ROHM
ROHM RBR2LAM30ATR
image shown is a representation only
RBR2LAM30ATR
Description: SCHOTTKY DIODE 30V 2A SOD-128 Supplier: ROHM Matchcode: RBR2LAM30ATR MPP Rutronik No.: DSKY6693 Unit Pack: 3000 MOQ: 36000 package: SOD-128 Packaging: REEL
V(RRM)
30 V
I(F)per diode
2 A
V(F)
0.49 V
T(j) max
150 °C
I(FSM)
45 A