RBR2MM30BTFTR
ROHM
ROHM RBR2MM30BTFTR
image shown is a representation only
RBR2MM30BTFTR
Description: SCHOTTKY DIODE 30V 2A SOD-123FL Supplier: ROHM Matchcode: RBR2MM30BTFTR MPP Rutronik No.: DSKY6706 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 package: SOD-123FL Packaging: REEL
V(RRM)
30 V
I(F)per diode
2 A
V(F)
0.49 V
T(j) max
150 °C
I(FSM)
30 A