BYM10-600-E3/96
VISHAY
VISHAY BYM10-600-E3/96
image shown is a representation only
BYM10-600-E3/96
Description: SI-DIODE 1A 600V MELF Supplier: VISHAY Matchcode: BYM10-600 Rutronik No.: DLGL6000 Unit Pack: 1500 MOQ: 1500 package: MELF Packaging: REEL
I(F)
1 A
V(RRM)
600 V
U(F)
1.1 V
T(j)max
175 °C
I(FSM)
30 A