MKP1848C64560JP5
VISHAY
VISHAY MKP1848C64560JP5
image shown is a representation only
MKP1848C64560JP5
Description: MKP 1848C 45µF ±5% 600V= Supplier: VISHAY Matchcode: MKP1848C64560JP5 Unit Pack: 63 MOQ: 63