MKP1848C65060JP2
VISHAY
VISHAY MKP1848C65060JP2
image shown is a representation only
MKP1848C65060JP2
Description: MKP 1848C 50µF ±5% 600V= Supplier: VISHAY Matchcode: MKP1848C65060JP2 Unit Pack: 63 MOQ: 63