R463I322000M2K
KEMET
KEMET R463I322000M2K
image shown is a representation only
R463I322000M2K
Description: FF 220nF 310Vac 10% X2 P15 MKP Supplier: KEMET a YAGEO company Matchcode: FF220N1510X2 Rutronik No.: KFO11073 Unit Pack: 1000 MOQ: 1000 package: BULK Packaging: BULK
C(N)
220n F
U(N)
310 V
Tolerance
10 %
Pitch
15 mm
Test voltage
2200 V
Pulse immunity
400 V/µs
T(A) max
110 °C
T(A) min
-40 °C
Lead length
4+2 mm
Length
18 mm
Diameter/Width
7.5 mm
Height
13.5 mm