R46KI347000M1K
R46KI347000M1K
Description:
FF 470nF 275Vac 10% X2 P15 MKP
Matchcode:
FF470N1510X2
Rutronik No.:
KFO11967
Unit Pack:
450
MOQ:
450
Packaging:
BULK
- C(N)
- 470n F
- U(N)
- 275 V
- Tolerance
- 10 %
- Pitch
- 15 mm
- Test voltage
- 2200 V
- Pulse immunity
- 400 V/µs
- T(A) max
- 110 °C
- T(A) min
- -40 °C
- Lead length
- 4+2-0 mm
- Length
- 18 mm
- Diameter/Width
- 11 mm
- Height
- 19 mm