R46KR368000M1K
R46KR368000M1K
Description:
FF 680nF 275Vac 10% X2 P27,5 MKP
Matchcode:
FF680N27,510X2
Rutronik No.:
KFO11774
Unit Pack:
816
MOQ:
816
- C(N)
- 680n F
- U(N)
- 275 V
- Tolerance
- 10 %
- Pitch
- 27.5 mm
- Test voltage
- 2200 V
- Pulse immunity
- 150 V/µs
- T(A) max
- 110 °C
- T(A) min
- -40 °C
- Lead length
- 4+2 mm
- Length
- 32 mm
- Diameter/Width
- 9 mm
- Height
- 20 mm