R60EF3680JH6AJ
R60EF3680JH6AJ
Description:
FR 680nF 100Vdc 5% P10 MKT
Matchcode:
FR680N10100V5%
Rutronik No.:
KFO11332
Packaging:
BULK
- C(N)
- 680n F
- U(N)
- 100 V
- Tolerance
- 5 %
- Pitch
- 10 mm
- Test voltage
- 160 V
- Pulse immunity
- 75 V/µs
- T(A) max
- 105 °C
- T(A) min
- -55 °C
- Lead length
- 3,2+0,3-,2 mm
- Length
- 13 mm
- Diameter/Width
- 4 mm
- Height
- 9 mm