GJM1555C1H390GB01D
GJM1555C1H390GB01D
Description:
KC 39pF 0402 2% 50V NP0 LLoss
Matchcode:
KC39P0402NP0050G NORMLOWLOSS
Rutronik No.:
KKS5606
- C(N)
- 39p F
- V(N)
- 50 V
- Tolerance
- 2%
- T(A) min
- -55 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Length
- 1 mm
- Diameter/width
- 0,5 mm
- Height
- 0,5 mm
- Tape type
- 7 inch
- Tape width
- 8 mm
- Tape pitch
- 2 mm
- Bendingstrength
- 1 mm